tegla1

Ѓувеч

  • Нето: 4250 g.
  • Тип на пакување: L- 4250 ;
  • Состав: Пиперка, црн патлиџан, домати, моркови, кромид, магдонос, доматен сос, сончогледово масло, сол, зачини
slide-h1